ابربسپارآرمان

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

تاريخچه

شركت ابر بسپار آرمان (سهامي خاص) در سال 1380 با هدف توليد انواع اسفنج هاي نرم و صنعتي و لوازمات خودرو تأسيس گرديده و همزمان فعاليت خود را د رمحلي واقع در جاده قديم قم آغاز نمود . با توجه به وضعيت جغرافيايي محل وقوع كارخانه كه داخل شعاع 120 كيلو متري از شهر تهران مي باشد ، پس از توافقات بعمل آمده با سازمان صنايع و معادن استان تهران ، گواهي فعاليت صنعتي شركت در تاريخ 08/08/1380 از سوي آن سازمان صادر گرديد .
با توجه به تقاضاي بازار جهت خريد اسفنج در ابعاد مختلف شركت در سال 1381 ، اقدام به ورود ماشين آلات مختلف :
برش فوم سرد از قبيل : ماشين گرد بر ، افقي بر ، عمود بر نمود كه قابليت برش انواع فوم هاي توليدي را براساس نياز مشتريان دارد . بدين ترتيب شركت ابر بسپار آرمان توانست در مدتي كمتر از 20 ماه به 75 درصد ظرفيت اسمي پيش بيني شده در گواهي فعاليت صنعتي دست يابد .
در سال 1382 با هدف بازيافت ضايعات ناشي از برش اسفنج ها ، شركت نسبت به خريد ، نصب و راه اندازي دستگاه تولید ریباند نمود که از محصولات این دستگاه مي توان علاوه بر استفاده در سالن هاي ورزشي در توليد تشك هاي طبي و فنري نيز استفاده کرد.
از آنجائيكه شركت ابر بسپار آرمان همواره علاوه بر توجه به توسعه فعاليت هاي صنعتي خود كه با اشتغال زايي همراه است به مسائل زيست محيطي نيز توجه ويژه اي دارد ، در اواخر سال 1382 با موافقت دفتر حفاظت از لايه اوزن و در قالب اجراي فعالبت هاي زيست محيطي نسبت به خريد ماشين آلات جديد توليد فوم كه مطابق با استانداردهاي محيط زيست نيز مي باشد از شركت هنيكه آلمان اقدام نموده و با توجه به قابليت هاي خط توليد مزبور كه در خاور ميانه بي نظير مي باشد با راه اندازي اين ماشين آلات علاوه بر رعايت مسائل زيست محيطي قابليت توليد همزمان چند نوع اسفنج در اوزن مختلف به وجود آورد .

شركت ابر بسپار آرمان در نيمه دوم سال 1384 برمبناي سياست هاي اوليه خود كه همانا بهره گيري از تكنولوژي و دانش فني روز دنيا بوده توانست علاوه بر محصولات نيمه نهايي خود اولين محصول نهايي را به سبد محصولات توليدي اضافه نمايد و از اين طريق ضمن ورود به بازار تشك پل ارتباطي خود را با مصرف كننده نهايي ايجاد نمايد نون ما توانسته ايم ضمن استفاده از توانمندي هاي مختلف در زمينه توليد اسفنج هاي پلي يورتان كه بيش از 97 درصد مواد تشكيل دهنده آن از كشورهاي صــــاحب نام دنيا تهيه مي گردد در زمينه توليد تشك نيز علاوه بر كاربرد اسفنج هاي توليدي شركت بقيه مواد اوليه را از مرغوبترين نوع آن انتخاب نموده بطوريكه دو عنصر اصلي تشك كه اسفنج و مفتول استنلس استيل بوده اين اطمينان را به مشتريان مي دهد كه با انتخاب تشك هاي شركت علاوه بر صرفه جويي در هزينه خريد مكرر تشك بدليل عمر طولاني آن كليه عوامل ارگونومي و بهداشتي نيز رعايت گرديده است .
در حال حاضر محصولات شركت ابر بسپار آرمان در بيش از 25 استان و 100 شهرستان در سطح كشور عرضه مي گردد كه اين امر نشانگر آنست كه كمتر از 7 سال از زمان تأسيس ، اين شركت توانسته است علاوه بر گسترش فعاليت هاي توليد خود كه با افزايش ظرفيت واقعي نسبت به اسمي همراه بوده حداقل 40 درصد از سهم بازار داخلي را به خود اختصاص دهد.